tel. +420 724 562 843 email: thmat@thmat.cz

    Rychlý dotaz

Doplňková činnost

Naše firma je držitelem ISO 9001:2008

Spojovací materiál

Normy ČSN, DIN pro šrouby, vruty do dřeva, vruty do plechu, tex šrouby, matice, podložky, závitové tyče, imbus šrouby, stavěcí šrouby, napínače, závitové vložky, konfirmáty, euro vruty a další. Nejširší nabídka kotvící a upevňovací techniky, jako například ocelové a chemické kotvy, chemické malty, talířové hmoždinky, hmoždinky do sádrokartonu, natloukací hmoždinky, hmoždinky do dutých prostor jiné upevňovací materiály. Trhací nýty a nýtovací matice. To vše v provedení ocel, hliník, měď a nerez. Široká nabídka trhacích nýtů v různých provedeních a to i barvené trhací nýty, Samozřejmostí je i nýtovací nářadí jak ruční tak i pneumatické nýtovačky.

Okenářský program

Nabídka obsahuje turbo šrouby, rámové kotvy, vruty na výrobu a montáž oken či kování. Vhodné jak pro okna plastová tak i pro okna dřevěná. Vrtáky značky Irwin jsou vhodné do všech materiálů. Vrtáky Masonry pro veškeré stavební práce, vrták Granite do tvrdých materiálů, vrták Cordless pro keramické povrchy (bez příklepový),vrták Speedhammer plus s ukončením SDS a mnoho dalších HSS variant vrtáků či vrtáků do dřeva.

Tesařské kování

Úhelníky, patky pilíře, kotevní patky, třmeny či bulldog podložky.

Brusivo

Flexovit-Nejrozšířenější řada pro profesionály. Brusné kotouče, řezné kotouče, diamantové kotouče, brusné pásy i brusné a leštící výseky atd. Atlas – Levnější řada pro hobby použití Noton – Specialista na autolakovny a práci se dřevem

Svářecí technika

Veškeré svářecí vybavení jako jsou svářecí dráty, hubice, průvlaky, elektrody, svářečky, kukly, ochranné pracovní pomůcky atd.

Obalová technika

Bublinkové folie, fixační strech fólie, ochranné hrany, obalová lepenka z 2vvl a další…

Půjčovna a Prodej nového nářadí

Všeho druhu stroje, nářadí, zahradní technika, stavební mechanizace atd …

Zámečnické práce

Zednické práce